Top End Pro
Top End Pro

Invacare Top End Pro vežimėlis sukurtas atletams, trokštantiems pasiekimų, norintiems stabilumo vežimėlyje, tačiau kartu ir galimybės legvai ir greitai atlikti judesius. Yra dvi vežimėlio versijos - krepšinio ir teniso vežimėliai. Top End Pro galima rinktis tiek trumpu, tiek aukštu rėmu, norint vežimėlį pritaikyti bet kuriam vartotojui. Jums tereikia pamatuoti vežimėlio sėdynės plotį ir gylį, pasirinkti ratų dydį, rėmo spalvą ir Jūs jau pasiruošęs žaisti, varžytis, gerai leisti laiką.


Invacare Top End Pro vežimėlio ypatybė yra ta, kad jis turi pilnai suvirintą aliumininio rėmo pagrindą su fiksuotu kampu, kas vežimėliui suteikia tokį patį tvirtumą ir ilgaamžiškumą kaip ir naudojantis elitiniais Top End T-5 7000 Series Tennis ir Top End Paul Schulte 7000 Series BB vežimėliais. Top End Pro taip pat gali pasiūlyti puikius sportinius ratus, greitą ratų nuėmimo įtaisą bei reguliuojamas, pasukamas, aukštai fiksuotas apsaugas nuo apsivertimo su 58 mm penktuoju ratu.

 

Šio vežimėlio sėdynė nuo kitų vežimėlių skiriais tuo, kad ją ypač lengva reguliuoti. Vežimėlis taip pat turi reguliuojamą pakojo plokštelę bei dirželius, prilaikančius pėdas. 

Standartinė komplektacija: nėra

Norite gauti daugiau informacijos?

Sėdynės plotis:
~ 30,5 - 50,8 cm

Nugaros atramos aukštis:
~ 22,9 - 45,7 cm

Sėdynės gylis:
~ 30,5 - 45,7 cm

Maksimalus vartotojo svoris:
~ 113 kg

Sėdynės aukštis:
Priekinė dalis: ~43,2 - 45,7 cm
Užpakalinė dalis: ~ 33 - 53,3 cm

Atsisiųsti: