Apie mus

www.NeigaliojoVezimelis.lt – specializuota svetainė, kurioje pateikiami įvairių tipų neįgaliųjų vežimėliai, jų specifikacijos, komplektacijos ir kt. naudinga informacija. Profesionaliai konsultuojame dėl neįgaliųjų vežimėlių parinkimo ir pritaikymo, atliekame techninį vežimėlių aptarnavimą 

Vežimėlių neįgaliesiems ir kitos kompensacinės technikos tiekėja -  įmonė UAB "TEIDA".

Bendraukime! Skambinkite bendruoju telefonu 8 37 229308 arba mobiliuoju telefonu 8 614 41583, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus, rašykite mantas@teida.lt arba tiesiog pateikite klausimą “online”.


UAB „Teida“ yra sveikatinimui skirtų priemonių tiekėja, viena didžiausių šios srities įmonių Lietuvoje, veikianti nuo 1994 metų. 

UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo  virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo mankštos kamuolio iki multimodulinės fizioterapijos platformos, nuo lazdelės vaikščiojimui iki deguonies terapijos aparato. Mumis pasitiki profesionalai ir  sportininkai mėgėjai, aktyvūs ir po traumų bei ligų į visavertį gyvenimą besistengiantys grįžti žmonės, profesionalūs sveikatos priežiūros specialistai, gydytojai, taip pat netradicinės medicinos specialistai ir žmonės, slaugantys savo artimuosius namuose, mamos ir vaikai, bei netradicinės medicinos specialistai.  

Kokybė, inovatyvumas ir socialinė atsakomybė – kertinės mūsų įmonės vertybės.

Tikime, kad mūsų veikla yra prasminga. Dirbame Jums jau  daugiau 20 metų!

TEIDA – tarp stipriausių įmonių Lietuvoje!

 

Įmonei UAB „Teida“ suteikti sertifikatai „Stipriausi Lietuvoje 2013" ir "Stipriausi Lietuvoje 2014", kurie patvirtina, kad mes esame patikima ir laiku savo finansinius įsipareigojimus vykdanti įmonė.

Tai ne tik finansinio patikimumo, bet ir vertybinių mūsų verslo principų įvertinimas - mes siekiame išlikti patikimu, sąžiningu bei atsakingu partneriu, išlaikyti pagarba grįstą partnerystę su klientais, darbuotojais ir tiekėjais.

 
Sertifikatas: UAB "TEIDA" stipriausi Lietuvoje 2013            Sertifikatas: UAB "TEIDA" stipriausi Lietuvoje 2014
 
                                                                  

 

 

  

 

 

Prekyba internetu: www.teida.lt
Sveikatos reikmenų pardutouvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje