Top End Terminator
Top End Terminator

Invacare Top End Terminator - vežimėlis, sukurtas pagal Jūsų norus, todėl galima rinktis iš didelio sėdynės aukščių, ratų, porankių ir pakojų asortimento. Jei ieškote kokybės ir charakteringumo Top End Terminator Everyday vežimėlis palieka visus kitus savo užnugaryje.

 

Invacare Top End Terminator Titanium ir Top End Terminator Everyday yra pilno rėmo, pagal individualų užsakymą gaminami vežimėliai, puikiai tinka ekstremaliai aktyviam gyvenimo būdui. Be to, Jums nereikės aukotis, jei reikalingas didelį svorį atlaikantis vežimėlis, tiesiog rinkitės Invacare Top End Terminator Series, puikaus dizaino, iš stipriausių ir lengviausių medžiagų pagamintą vežimėlį.

 

Manevringas vežimėlis aktyviam gyvenimo būdui


Vežimėlio manevringumas yra vienas iš svarbiausių dalykų, norint būti aktyviam, todėl svarbu išsirinkti būtent Jums tinkamą vežimėlį. Šiais laikais naujovės technologijose kuklius vežimėlius pavertė elegantiškomis priemonėmis, padedančiomis šiuolaikiškame gyvenime. Invacare Top End Terminator vežimėliai yra lengvi, nesunkiai transportuojami, leidžiantys žmonėms su negalia būti aktyviems, dalyvauti įvairiose sporto šakose, maloniai leisti laisvalaikį. 

Standartinė komplektacija: nėra

Norite gauti daugiau informacijos?

Sėdynės aukštis iš galo:
~36,8-53,3 cm

Sėdynės aukštis iš priekio:
~43,2-53,3 cm

Sėdynės plotis:
~30,5-45,7 cm

Nugaros atramos aukštis:
Reguliuojamas: ~22,9-50,8 cm
Fiksuotas: ~20,3-40,6 cm

Sėdynės gylis:
~35,6-45,7 cm

Maksimalus vartotojo svoris:
~180 kg

Atsisiųsti: