Skuteris Invacare COLIBRI
Skuteris Invacare COLIBRI

Visiškai naujas kompanijos Invacare skuteris Colibri – stilingas, paprastas ir ypač lengvas skuteris, sukurtas tiems,  kurie mėgaujasi nepriklausomu gyvenimo būdu. Dėka unikalios, patentuotos Invacare LiteLock™ sistemos, skuteris lengvai išardomas be jokių papildomų įrankių ir gali tilpti beveik visų automobilių bagažinėse. Be to, dėl savo mažo dydžio, jis yra manevringesnis ankštoje aplinkoje.

 

Išradinga ir unikali LiteLock sistema leidžia lengvai išmontuoti skuterį, kai tik nuimama jo baterija. Skuterio išardymas užtunka mažiau nei minutę ir tam nereikalingi jokie papildomi įrankiai. Priekinė skuterio dalis yra nesunki ir puikiai telpa automobilio bagažinėje kartu su kitomis jo dalimis. Surinkti skuterį yra taip pat paprasta ir jis iškart paruoštas važiuoti!

 

Priekyje skuterio esančiame krepšelyje galite susidėti savo daiktus. Ergonomiškai išformuotos vairavimo rankenos padeda išvengti nuovargio rankose ir riešuose, o komfortiška, paminkštinta sėdynė važiavimui suteikia dar daugiau malonumo.

 

Skuterį Jūs galite puošti keisdami jo spalvotus skydelius bet kada, kai tik užsinorėsite, tam taip pat nereikalingi jokie papildomi įrankiai, specialus prisegimo mechanizmas užtikrina, kad skydeliai lengvai ir tinkamai prisitvirtintų jiems skirtose vietose.

 

 

 

 

Invacare Colibri 2014 metais atiteko pasaulio dizaino asociacijos „red dot“ produktų dizaino apdovanojimas – tarptautiniu mastu vertinamas išskirtinio dizaino pripažinimo ženklas ir vienas iš geidžiamiausių kokybiško dizaino įvertinimų.

 

 Akumuliatoriaus įkroviklis ir elektronikos komponentai atitinka direktyvą RoHS 2. Tai reiškia, kad nenaudojamos tam tikros pavojingos medžiagos elektros ir elektronikos komponentams gaminti. Atitikimas šiai direktyvai privalomas nuo 2014 metų liepos 22 d. visose ES šalyse.

 

Standartinė komplektacija: 1585.00

Norite gauti daugiau informacijos?

Skuteris Invacare COLIBRI standartinė komplektacija:

Spalva: safyro mėlyna, jaspio raudona, nefrito žalia, saulės akmens oranžinė, marmuro balta.

Vairavimo rankena: reguliuojamo pasvirimo kampo, kad būtų patogus atstumas.

Baterija: įkraunamos, 2 x 12 Ah/2 x 18 Ah. Su pilnai įkrautomis baterijomis galima nuvažiuoti iki 16 km.

Maksimalus važiavimo greitis: 8 km/h.

Sėdynės plotis: 46,5 cm

Bendras skuterio plotis (gabaritinis matmuo): 50,5 cm

Sėdynės gylis: 40 cm.

Nugaros atramos aukštis: 38,5 cm.

Sėdynės aukštis (reguliuojamas): 37 - 42 cm.

Apsisukimo spindulys: 220 cm

Maksimalus kliūties aukštis: 4,5 cm.

Maksimali įkalnė: 10,5 %.

Svoris: 44 kg (su 12 Ah baterijomis); 49 kg (su 18 Ah baterijomis).

Maksimali apkrova: 136 kg.

Transportavimas: išardomas į 5 atskiras dalis ir lengvai transportuojamas.

Komplektacija: krepšelis priekyje.

Papildomai užsakomi priedai: didesnės talpos baterijos ( 18 Ah), skuterio Colibri laikymo krepšys,  lazdelės laikiklis, didesni rateliai, spynelė skuteriui, krepšelis, montuojamas už skuterio sėdynės ir kt. – teirautis.

Garantija 2 metai.

 Atsisiųsti: