Skuteris „Lynx“ palengvino mokytojos kasdienį gyvenimą

Atgal

Sunkiai judantiems žmonėms skuteris yra tarsi „kojos“, suteikia galimybę gyventi įprastą pilnavertį gyvenimą: apsipirkti prekybos centruose, lankytis parodose, susitikti su bičiuliais mieste, ilsėtis parke ir kt.

Šios labai reikalingos priemonės, palengvinančios kasdienį gyvenimą, iš savo mokinių sulaukė nepaprastas žmogus – mokytoja Nijolė Lukošiūtė.
Delfi portale išplatintame straipsnyje išsėtine skleroze serganti N. Lukošiūtė pasakoja: „Man skuterio reikia, kad, pavyzdžiui, galėčiau nueiti į dainų šventę, kurioje nebuvau šimtą metų. Taip pat negaliu nueiti į naująjį  Bernardinų sodą – paeinu 100 metrų ir man reikia pasilsėti, kad kojos atsigautų. Gyvenimo kokybė prasta, negali nueiti į didesnę parduotuvę – greitai pavargstu“.
N. Lukošiūtės buvę mokiniai žiniasklaidoje sužinoję apie jos bėdą, gimtadienio proga sumanė susidėti ir prieš pat mokytojos gimimo dieną jai padovanoti skuterį „Lynx“.
N. Lukošiūtė jau išbandė padovanotą skuterį ir negali atsidžiaugti pagerėjusia gyvenimo kokybe. Dabar su skuteriu „Lynx“ mokytoja visus savo reikalus tvarko „su vėjeliu“.

Skaityti visą straipsnį: http://www.delfi.lt/news/daily/education/dovana-mokytojai-ateme-zada.d?id=64508988