www.teida.lt – patogi, naujo dizaino elektroninė parduotuvė!

">

Atnaujinta www.teida.lt

Atgal

www.teida.lt – patogi, naujo dizaino elektroninė parduotuvė! www.teida.lt - viena pirmųjų interneto parduotuvių Lietuvoje, sukurta padėti žmonėms sveikatintis ir padėti, kai gyvenimas pasisuka kitu kampu (slaugos, reabilitacijos atveju).

 
Elektroninės parduotuvės www.teida.lt atnaujinimo proga taikoma 10 proc. nuolaida visoms prekėms, esančioms el.parduotuvės lentynoje "Sportui". Nuolaida galioja įvedus prekių krepšelyje kupono kodą TEIDOS SPORTO KODAS. Akcija galioja iki 2013.06.01 d. (imtinai) arba kol yra prekių sandėlyje.
 
Elektroninėje parduotuvėje www.teida.lt rasite daugiau nei 1.500 kokybiškų ir modernių pirmaujančių prekių ženklų reabilitacijos, slaugos, neįgaliųjų technikos, kineziterapijos, sporto ir vaikų mankštos prekių.  Įdiegtos modernios informacinės technologijos užtikrins patogų ir saugų apsipirkimą šioje e-parduotuvėje.
 
Kai reikės slaugos įrangos ir priemonių tik tam tikram laikui, kreipkitės į „TEIDĄ“ dėl slaugos įrangos nuomos reikiamam laikotarpiui (www.SlaugosIrangosNuoma.lt ir www.DeguoniesAparatai.lt). Taip pat padėsime suremontuoti neįgaliųjų techniką ir kitą medicinos, slaugos ir reabilitacijos įrangą, nemokamai parinksime neįgaliųjų techniką visoje Lietuvoje (www.NeigaliojoVezimelis.lt)! Kai sieksite žinių – užsukite į Judesio Akademijos svetainę www.JudesioAkademija.lt ir gaukite informacijos apie renginius arba dalyvaukite nemokamai neformaliojo profesinio mokymo programoje. 
 
Bendraukime! Skambinkite nemokama klientų linija 8 800 00899, mielai patarsime ir atsakysime į Jūsų klausimus, rašykite info@teida.lt arba tiesiog pateikite klausimą “online”. Norite pirmi žinoti apie ypatingus pasiūlymus ir naujienas – prenumeruokite Teidos naujienlaiškį!