Integrali sėdynė STABILO CONFORTABLE PLUS DUO
Integrali sėdynė STABILO CONFORTABLE PLUS DUO

Stabilizuojančių sėdynių sistema, naudojama dėl daugelio priežasčių: siekiant suteikti taisyklingą sėdėseną ir laikyseną, mažinti raumenų spastiką, paspartinti reabilitaciją, suteikti papildomo stabilumo. Individualiai suformavus tinkamą sėdynės formą, sėdynė suteikia anatomiškai taisyklingą atramą klubams, dubeniui bei stuburui. Sėdynė formuojama kaip iš plastilino, jei reikia, forma gali būti sukuriama pagal tikslius įspaudus. Speciali forma ypač gerai prisitaiko prie kūno paviršiaus ir stabilizuoja pacientus su cerebriniu paralyžiumi, skolioze, kifoze ir pan. Speciali forma gali būti modeliuojama daug kartų. Viena svarbiausių savybių yra ta, jog formuojant sėdynę, galima parinkti įvarius jo kietumo lygius.

 

Sėdynės išorinė konstrukcija ir jos užpildas leidžia keisti sėdynės formą judesio metu dėl užpilde esančių specialių granulių, taip sumažinant spaudimą į minkštuosius audinius.

 
 
Integrali sėdynė su nugaros ir liemens atrama
-         Sukuriama vientisa sėdynė vaikui;
-         Palengvina vaiko transportavimą stabilizuodama jį;
-         Vieną kartą suformavus, gali būti naudojama automibilio kėdutėje, vežimėlyje, kopiklyje, įprastoje ar darbo kėdėje ir pan.

 

Dydžių lentelė

Dydis
A
B
C
D
 Kaina (€)
S
30 cm
80 cm
58 cm
28 cm
 645
M
35 cm
95 cm
65 cm
28 cm
 736
L
40 cm
115 cm
75 cm
35 cm
 825
XL
45 cm
120 cm
85 cm
35 cm
 855

Standartinė komplektacija: 645.00

Norite gauti daugiau informacijos?

Atsisiųsti: